Поиск работы и подбор персонала в г. Харькове
Для пользователей
Соискателям
Работодателям
Информация

Вакансия РОБОТА В ПОЛЬЩІ – МЕТАЛООБРОБКА (високі ставки!)

Пожаловаться на вакансию

Вакансию смотрели 3682 раза
Специальность (должность): РОБОТА В ПОЛЬЩІ – МЕТАЛООБРОБКА (високі ставки!)
Раздел: Производство
Минимальная зарплата: 900 у.е. в месяц
Тип работы, график: постоянная, полный день
Информация о вакансии: Польська компанія «Errichtung Polska Sp. z o.o.» запрошує на роботу:

СЛЮСАР (завод м. Іновроцлав) – шліфування металевих деталей (зачистка болгаркою зварювальних швів) на виробництві (для залізничної, транспортної та медичної промисловості: дахи до автобусів, деталі до вагонів...). Досвід роботи шліфувальником або робота на заводах з металообробки. Комунікативна польська мова. Зміни від 10 год., 6 днів/тиждень.
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 18 злотих/год.

ЗВАРЮВАЛЬНИК MAG 135 (півавтомат) (завод м. Іновроцлав) – зварювання елементів фурнітури до залізничного транспорту – вагонів, локомотивів (скрині, елементи дахів і т.п.) з металу 3 – 12 мм. Робота постійно у цеху. Попереднє тестування на профпридатність (горизонтальний і вертикальний шви під візуальний огляд). Комунікативна польська мова. Зміни від 10 год., 6 днів/тиждень
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 23 злотих/год. (1-й місяць – 21 злотих/год.)

МОНТЕР МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ (З НАВИЧКАМИ ЗВАРЮВАЛЬНИКА) (завод, м. Іновроцлав) – складання металоконструкцій (для залізничної, транспортної та медичної промисловості: дахи до автобусів, деталі до вагонів...). Елементарні навички зварювальника (півавтомат) - "прихватка". Читання технічних креслень. Комунікативна польська мова. Зміни від 10 год., 6 днів/тиждень.
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 20 злотих/год. (1-й місяць – 18 злотих/год.)

МОНТЕР МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ (З НАВИЧКАМИ ЗВАРЮВАЛЬНИКА) (м. Іновроцлав) – складання металоконструкцій (решітки для будови складів, ангарів). Елементарні навички зварювальника (півавтомат) - "прихватка". Мінімальне читання технічних креслень. Комунікативна польська мова. Зміни від 10 год., 6 днів/тиждень.
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 18 злотих/год.

ОПЕРАТОР ВЕРСТАТА З ЧПУ (ЛИСТОГИБ) (завод м. Іновроцлав) – робота на верстаті з ЧПУ на виробництві (для залізничної, транспортної та медичної промисловості: дахи до автобусів, деталі до вагонів...), досвід роботи, знання польської мови. Зміни від 10 год., 6 днів/тиждень.
ЗАРОБІТНА ПЛАТА – 20 злотих/год. (1-й місяць – 18 злотих/год.)

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ (ДЛЯ ВСІХ ВАКАНСІЙ): заробітна плата – на картку польського банку (можливий аванс до 200 злотих після відпрацювання 7 робочих днів), житло – безкоштовно; офіційна трудова угода (Umowy zlecenia); працевлаштування кандидатів з готовими візами або біометричними паспортами – 7 днів; запрошення (на 180 днів) – безкоштовно, забезпечуємо документальне та інформаційне супроводження відкриття польської візи; після відпрацювання першої візи (або за безвізом) оформляємо документи для отримання ВОЄВУДСЬКОГО ЗАПРОШЕННЯ (на 365 днів)

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: +38 098 737 68 07 (viber)
Требования: Возраст: от 18 до 55 лет. Пол: мужской.
Название компании: «Errichtung Polska Sp. z o.o.»
Лицо для контакта: Ігор
Контактный телефон: 0987376807
E-mail: personnel.service@meta.ua
Дата публикации: 28 июня 2020 г. 19:04
Код вакансии: 148379
Новости компаний
Новости трудоустройства
Новости сайта
Ресторанно-гостиничный комплекс
DataArt с 1997 г. занимается разработкой заказного ПО в области финансов, телекоммуникаций, биотехнологий и масс-медиа.
 
33[0.0619+0.037=0.099]
Copyright © 2008—2020
Вакансии в Харькове
— работа в Харькове.
Copyright © 2008—2020 «Вакансии в Харькове» www.vacancy.kharkov.ua